Atribuită
Cumpărare directă
Banca stradala este compusa din picioare otel si elemente, sipci din lemn rasinos. Elemente Componente Banca Parc: 2 suporti metalici 7 elemente sipci din lemn de rasinoase 14 seturi organe asamblare ( surub torbant, piulita, saiba ) Dimensiuni Sipci Lemn Banca Parc: Lungime: 1700 mm x Latime: 50 mm x Grosime: 40 mm Lungimea bancii se poate modfica in functie de preferintele clientului. Elementele metalice si sipcile de lemn ale bancii pentru parcuri se pot vopsi in orice culoare din paletarul RAL.
- Număr anunț
- DA27142505
- Autoritate contractantă
- Comuna Scutelnici (Primaria) (CUI 4234004)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOSCUT SISTEM SRL (CUI 30545298)
- Cod CPV
- 34928400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 13.000 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.