Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO 6 luni Toyota Avensis vn14 cjv/15 cjv,capacitate cilindrica 1598cm3/82kw,nr.locuri /masa totala maxim autorizata 5/2040kg.

Număr anunț
DA27148152
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.390 RON
Valoare atribuită
4.390 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.390 RON

din 4.390 RON estimat