Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare Aparat de aer condiționat cu inverter, 12.000 BTU, clasă economică A++, cantitatea necesara este de 2 bucati. Pretul include transportul, montajul (cu kitul aferent), precum și punerea în funcțiune . Termenul de livrare este de 3 zile. Termenul de garantie este cel acordat de producator.
- Număr anunț
- DA27163766
- Autoritate contractantă
- COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
- Furnizor / câștigător
- CHIRIŢĂ ŞTEFAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 25006858)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.