Atribuită Cumpărare directă

Amortizor zgomot A6284300270

Număr anunț
DA27148287
Autoritate contractantă
U.M. 0866 SFÂNTU GHEORGHE (CUI 4201961)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649,85 RON
Valoare atribuită
649,85 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

649,85 RON

din 649,85 RON estimat