Atribuită Cumpărare directă

SPEEDY HARTIE COPIATOR-3 BAX SIGMA HARTIE A4 -5X500COLI-3 BUC SIGMA H COP 80G , 500 COLI-3 BAX

Număr anunț
DA27150992
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr 1 Suhurlui (CUI 24782591)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350,19 RON
Valoare atribuită
350,19 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350,19 RON

din 350,19 RON estimat