Atribuită Cumpărare directă

Suport vase inox 2 etaje,Tava cuptor ,inox, 35cm,Set cutite cu suport inox BH-2452,Strecuratoare inox 32cm,Strecuratoare inox 18cm,Spumiera inox,Polonic inox 33cm

Număr anunț
DA27155810
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.211 (CUI 4316716)
Furnizor / câștigător
MAGIC CONCEPT TEAM SRL (CUI 35630068)
Cod CPV
39221000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.186,59 RON
Valoare atribuită
4.186,59 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.186,59 RON

din 4.186,59 RON estimat