Atribuită Cumpărare directă

SMT43F30UC2M1B1 Televizor Smart Tech 43F30UC2, 109 CM, Smart Android, 4K Ultra HD LED, Clasa A+

Număr anunț
DA27155736
Autoritate contractantă
FILARMONICA DE STAT TIRGU MURES (CUI 1211340)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,40 RON
Valoare atribuită
1.008,40 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,40 RON

din 1.008,40 RON estimat