Atribuită Cumpărare directă

Denumire articol Buc. Mod amb. *Pret unitar 2X36ML DUCK FRSH DISC REZ MAR 10 1 10.71 PRND REZ MATURA GRADINA 7 1 8.94 PRND REZ MAT STRADA 400 FIR SC 6 1 13.02 100M ARO PROSOAPE DE HARTIE 18 1 7.22 10L FK1800D SAPUN ANTIBACTERIA 4 1 72.18 400ML TEO SAP LICHID MILK SUNN 24 1 4.83 ALUFIX 10 SACI MENAJ 150L 20 1 10.07 EPACK GREEN LINE 30S.MENAJ 35L 80 1 2.34 OTI SOLID XL 30 SACI MENAJ 35L 80 1 2.16 5L MP DETERGENT PARCHET, MO 6 1 20.12 4L IGIENOL DEZINF UNIV ALBASTR 6 1 34.90 4L IGIENOL DEZINF UNIV.VERDE 3 1 34.90 2X50G PEAK WC OD TOALETA PIN 12 1 4.22 36ML DUCK FRESH DISCS LIME 12 1 6.96 400G AXION PASTA LEMON 8 1 5.40 1L MR. PROPER PARCHET 9 1 11.72 ARO BURETI VASE 5 10 0.20 750ML ARO DETERGENT GEAMURI-RE 40 1 1.69 1L SANO CLEAR BLUE TRG 18 1 8.27 750ML DUCK DEEP ACTIPIN 16 1 5.36 5L MR.PROPER DETER SANITAR 5 1 29.91 ARO SET MOP BUMBAC 250G, 3 BUC 12 3 4.05 PRND FARAS PE COADA 12 1 2.42 ARO REZERVA MATURA INT FIR LUN 12 1 3.64 PLST COADA LEMN LACUITA 1,2M 31 1 3.03 PRND COADA MATURA STRADA 1,2M 6 1 5.20 10KG ARIEL LAVANDA 2 1 80.64 2L ACE REGULAR 18 1 6.26 40 ONDA ROLE H.IG. 2STR 15 40 0.44

Număr anunț
DA27147341
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.406,24 RON
Valoare atribuită
3.406,24 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.406,24 RON

din 3.406,24 RON estimat