Atribuită
Cumpărare directă
Telefix nelimitat 450 – 5 numere – 6 euro/abonament/luna, reprezentand 148,06 ron fara tva/luna. Minute nelimitate in toate retelele fixe nationale 450 minute mobil national + zona 1 fix international. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone valabil pentru 21.12.2020. Operatorul economic trebuie sa asigure portarea numerelor fixe din reteaua Telekom.
- Număr anunț
- DA27163597
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.553,44 RON
- Valoare atribuită
- 3.553,44 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.