Atribuită Cumpărare directă

ZIZIN APA MINERALA NATURALA PLATA 19L RT-6 DEP/GAR.BIDON RET. ZIZIN 19L-6 ARISTEA PAHARE ALBE 200CC 100BUC/SET-3

Număr anunț
DA27163732
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE ISTRATOIU DELENI (CUI 29308930)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,50 RON
Valoare atribuită
238,50 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,50 RON

din 238,50 RON estimat