Atribuită Cumpărare directă

lucrari de canalizare in zona COMBINAT Cvartal T5 intersectie str Ciocanului municipiul Fagaras

Număr anunț
DA27149313
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
AGROFERM BOERIU SRL (CUI 15713940)
Cod CPV
45232411-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.643,61 RON
Valoare atribuită
19.643,61 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.643,61 RON

din 19.643,61 RON estimat