Atribuită Cumpărare directă

9U Wallmounted cabinet 19"/ 450mm 2 buc Polita fixa 1 buc Cablu Retea 2000 m Protectie cablu 500 m Cablu 3x2,5 150 m PRIZA SIMPLA CP IP44 PR. COPII ALBA ASFORA 5 buc Monitor 27" Full HD 1 buc Cablu F/FTP Cat.6a, 4x2xAWG23/1,500MHz, LS0H-3,Dca, albastru 305 m Materiale de montaj + deplasare

Număr anunț
DA27146281
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "IULIU MANIU" CAREI (CUI 3896798)
Furnizor / câștigător
TEHNO SERVICE SRL (CUI 16509028)
Cod CPV
50312300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.424,10 RON
Valoare atribuită
21.424,10 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.424,10 RON

din 21.424,10 RON estimat