Atribuită Cumpărare directă

LOT I: Servicii de asistenta tehnica hardware si software; servicii de reparare si intretinere calculatoare si periferice informatice. LOT II: Servicii de suport tehnic hardware si software pentru utilizatorii platformei eCampus de predare cursuri online. Perioada initiala derulare contract, pentru ambele loturi: 01.01.2021-31.03.2021, cu posibilitatea prelungirii ulterioare a acestuia pentru unul sau ambele loturi pana la 31.12.2021. Serviciile vor fi prestate conform: - cerintelor si documentelor atasata anuntului de publicitate ADV1190879; - ofertei depuse si completarilor/clarificarilor la aceasta. Data semnare contract: 31.12.2020,

Număr anunț
DA27186035
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
72253200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.294 RON
Valoare atribuită
21.294 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.294 RON

din 21.294 RON estimat