Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza servicii de asigurare RCA, TIP AUTO apartinator Primariei Hoparta :Inmatriculat , Fel: Autoturism, Marca: DACIA LOGAN, CAP CILINDRICA: 1461 cc, PUTERE: 66 KW, NR LOCURI 5, MASA MAXIMA 1590 KG, Valabilitate 12 LUNI incepand din data de 31.12.2020, Prima de asigurare 595,79 lei ,Plata Integral.

Număr anunț
DA27185424
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595,79 RON
Valoare atribuită
595,79 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,79 RON

din 595,79 RON estimat