Atribuită Cumpărare directă

Servicii curatenie asigurat de un numar de 2 persoane atestate profesional, ce au un program de 8 ore / zi , respectiv 2 ore / zi . Curatenia se va efectua in spatii de birouri, holuri, grupuri sanitare, intrarea in institute Valoare servicii program 8 ore/zi: 2521 lei fără TVA Valoare servicii program 2 ore/zi: 588 lei fara TVA

Număr anunț
DA27144336
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TELEORMAN (CUI 4469108)
Furnizor / câștigător
TR ADMINISTRARE IMOBILE SRL (CUI 15691834)
Cod CPV
90900000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.436 RON
Valoare atribuită
12.436 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.436 RON

din 12.436 RON estimat