Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii de comunicații electronice pentru perioada 01.01.2021-31.12.2021,conform notei de fundamentare nr. 2499/ 17.11.2019, constând în: Digi Net Business Acces 1000 - 97,2 Lei; Digi Net Mobil Activ - 8.4 Lei Digi Tel conect 2 - 9.72 Lei; Digi Tel conect 1 - 4.86Lei; Televiziune Analogica - 21.86 Lei
- Număr anunț
- DA27156947
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.704,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.704,36 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.