Atribuită
Cumpărare directă
PROTECTIE PICIOR MOBILA 28MM MARO 23147- 1 SET X 2.2689 PROTECTIE PICIOR MOBILA 22MM MARO 23146- 1 SET X 2.2689 DROSER ELECTRONIC 2X36W NV4301.12236 -2 BUC X 17.6471 REZERVOR WC RIO GEBERIT -1 BUC X 116.8067 SANO CLEAR 4L -2 BUC X 18.0672 MOP MICROFIBRA SWEET HOME -4 BUC X 12.1849 BATERIE BUCATARIE PIPA FLEXIBILA ERMETIQ -1 BUC X 150.4202 BATERIE LAVOAR VASTO BVA2 -1 BUC X 80.6723 BATERIE SPAL.VASTO GAT INALT BVA4A -2 BUC X 125.2101
- Număr anunț
- DA27176544
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 723,02 RON
- Valoare atribuită
- 723,02 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.