Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare documentații tehnice (Expertiză tehnică, audit energetic, DALI) pentru obiectivul de investiții Creșterea eficienței energetice la sediul Primăriei Municipiului Petroșani, str. 1 Decembrie 1918, nr. 93

Număr anunț
DA27183239
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
PRIMAVERA DESIGN SRL (CUI 24436083)
Cod CPV
79314000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.900 RON
Valoare atribuită
79.900 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.900 RON

din 79.900 RON estimat