Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile Brother pentru DCP9270CDN Contine: 1 x cartus toner Brother TN325K, pentru multifunctional Brother DCP9270CDN, negru 1 x cartus toner Brother TN325M, pentru multifunctional Brother DCP9270CDN, rosu 1 x cartus toner Brother TN325Y, pentru multifunctional Brother DCP9270CDN, galben 1 x cartus toner Brother TN325C, pentru multifunctional Brother DCP9270CDN, albastru 1 x unitate de imagine Brother DR320CL, pentru multifunctional Brother DCP9270CDN, CYMK
- Număr anunț
- DA27163790
- Autoritate contractantă
- Clubul Copiilor, Orasul Valenii de Munte (CUI 29083390)
- Furnizor / câștigător
- AVANTECH INTERACTIVE SYSTEMS SRL (CUI 33750572)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.780 RON
- Valoare atribuită
- 1.780 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.