Atribuită Cumpărare directă

82D4002ERM Laptop Lenovo IdeaPad Creator 5 15IMH05 cu procesor Intel® Core™ i5-10300H, 15.6" Full HD, 16GB, 256GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA® GeForce® GTX 1650 4GB, FreeDOS, Dark Moss

Număr anunț
DA27173848
Autoritate contractantă
COMUNA RUSANESTI (CUI 5139809)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.596,62 RON
Valoare atribuită
11.596,62 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.596,62 RON

din 11.596,62 RON estimat