Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE Produs Cantitate INVERTOR SUDURA MMA180A +MASCA STANLEY 1 SURUBELNITA GSR180LI 2X2Ah 06019F8109 1 POLIZOR UNGHIULAR 2200W230MM GA 9020MAK 1 CIOCAN GBH 2-26 DFR 061125476D /768 1 DISC DIA UNIV. 230 X 7 752805 HIKOKI 2 DISC DEB. A24 EXTRA 230X2X22,23 286456 8 PACHET SUPERTIT FIN 3,2X450 (5,8KG) 1 RULETA 8M 612134 710P 1 CIOCAN PT LACATUSERIE 2000 1499 1 TRUSA 17 BURGHIE/DALTI SDS PLUS 402555 1 SCARA AL 3X9 6625 1 ROABA EUROSTARK CUVA ZN. EST 1 DERULATOR 4D-4CP 3x2.5 50M 53339 1 TOPOR FORJAT 1600G COADA DIN FIBRA 900MM 1 LOPATA PROFESIONALA COADA FIBRA VLH-F 2 CAZMA PROFESIONALA COADA DIN FRASIN ASHE 1 FURCA FIER 4DINTI CU COADA LUNGA W-4 1 GREBLA RANFORSATA+COADA 3027 1
- Număr anunț
- DA27174037
- Autoritate contractantă
- COMUNA COZMESTI (CUI 4540623)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.029,87 RON
- Valoare atribuită
- 4.029,87 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.