Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare gaze naturale pentru perioada 01.03.2021-01.03.2022. Cantitatea estimata 405 MWh din categoria C1 , total din care - pret propriu de furnizare 78,31 lei/MWh, - Tarif distributie 30,24 lei/MWh, -Distrigaz Sud Retele - Tarif transport 8,50 lei/ MWh - Pret fara TVA si acciza.
- Număr anunț
- DA27159065
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE ETNOGRAFIE BRASOV (CUI 4317789)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.405,25 RON
- Valoare atribuită
- 47.405,25 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.