Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE OFERTA DAJ ARGES

Număr anunț
DA27161948
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ARGES (CUI 37609097)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,38 RON
Valoare atribuită
228,38 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,38 RON

din 228,38 RON estimat