Atribuită Cumpărare directă

Furnizare ”DOTĂRI SALĂ DE SPORT COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA”-scaune cu rotile sport , în conformitate cu oferta depusă în urma anuntului publicitar ADV1186224/23.11.2020.

Număr anunț
DA27174559
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
MEDICAL SERVICES FOR NEUROLOGY SRL (CUI 34226550)
Cod CPV
33193120-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93.119,18 RON
Valoare atribuită
93.119,18 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93.119,18 RON

din 93.119,18 RON estimat