Atribuită Cumpărare directă

Birou mare pe colt cu corp cu 1 usa si sertar , pal 18mm mat ,finisaj abs 2mm ,trecere cablu.

Număr anunț
DA27174226
Autoritate contractantă
COMUNA PUTINEIU (CUI 5123594)
Furnizor / câștigător
MONTEVERDE SRL (CUI 11280364)
Cod CPV
39121000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.117,64 RON
Valoare atribuită
4.117,64 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.117,64 RON

din 4.117,64 RON estimat