Atribuită Cumpărare directă

Scrierea cererii de finatare pentru proiectul Reabilitate cladire atelier scoala, cladire scoala de sofei Liceu Tehnologic Unirea in vederea cresterii eficientei energetice, derulat prin AFM.

Număr anunț
DA27148392
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Furnizor / câștigător
SPES GLOBAL CONSULTING S.R.L. (CUI 35790026)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat