Atribuită
Cumpărare directă
SALAM DE CASA FOX GASTRO KG 29,055 1 749,91 CEAFA PORC DEZOS.KG VID KG 71,550 1 1488,96 COTLET PORC FARA OS CONG. KG 63,840 1 1091,66 GULAS PULPA PORC KG TAV KG 30,730 1 523,64 CIOLAN PORC DEZOSAT AFUMA KG 21,660 1 358,26 CARNE TOCATA PORC KG KG 43,560 1 637,72 PIEPT PUI DEZOSAT.F.PIELE KG 16,480 1 384,64 LAMAI ENTERDONATO TR KG C KG 6,140 1 27,20 BONDUELLE MAZAR.FIN800G CV 60 1 478,20 HELGA LAPTE 1,5% 1L BU 160 1 468,80 MONOR LAPTE 1,5% 1L BU 70 1 252,70 MONOR LAPTE CONSUM 1,8% P BU 120 1 435,60 MOARA AUR PESMET 500G CU 90 1 226,80 GYERM.CUSCUS AMORF 4OUA 5 PG 100 1 490,00 TPS MALAI 1KG PG 150 1 243,00 HOCH.PROF.AM.BR.RASE 1KG BU 2 1 63,40 RARAUL BRANZA VACI GRASA GL 5 5 388,00 HULALA GRAN CUCINA 1L CU 15 1 176,70 OLYMP.IAU.CU SPE.GREC.10% BU 5 1 52,60 ACTIVIA DE BAUT 3X320G-10 IF 35 1 267,40 DARIA SOS MAIONEZA 5KG GL 10 1 273,20 NEGRO SAL.ICRE CRAP CEAPA GL 2 1 42,60 NEGRO SAL.ICRE HERING CEA GL 20 1 426,00 PUI GRILL PG.CG.KG.
- Număr anunț
- DA27167772
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.396,88 RON
- Valoare atribuită
- 12.396,88 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.