Atribuită
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII REPARATII, MATERIALE SI INLOCUIRI PIESE/MATERIALE LA RETEA DATE, CALCULATOARE, IMPRIMANTE/MULTIFUNCTIONALE/FAX-URI/COPIATOARE 1 CABLU ALIMENTARE BUC 1x10,00=10,00 2 CABLU UTP CAT5E ML 15x1,00=15,00 3 CONECTOR UTP RJ45 BUC 4x1,00=4,00 4 SURSA ALIMENTARE ATX BUC 1x75,00=75,00 5 CABLU USB IMPRIMANTA BUC 1x10,00=10,00 6 ROLA PRESOARE CUPTOR BUC 1x45,00=45,00 7 ROLA TARE CUPTOR BUC 1x110,00=110,00 8 ROLA GHIDAJ HARTIE BUC 2x15,00=30,00
- Număr anunț
- DA27177512
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- C.S.C. SRL (CUI 15571153)
- Cod CPV
- 50300000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299 RON
- Valoare atribuită
- 299 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.