Atribuită Cumpărare directă

COMPRESE 5/5: FARM. 46 = 25 BUC.; FARM. 43 = 100 BUC.; FARM. 79 = 50 BUC.; COMPRESE 7,5/7,5 : FARM. 46 = 25 BUC.; FARM. 43 = 115 BUC.; FARM. 79 = 10 BUC.; COMPRESE 5/10: FARM. 43 = 65 BUC.; FARM, 79 = 10 BUC.; COMPRESE 10/10: FARM. 46 = 25 BUC.; FARM. 43 = 135 BUC.; FARM. 79 = 10 BUC.; COMPRESE 15/10: FARM. 43 = 90 BUC.; FARM. 79 = 10 BUC.; COMPRESE 40*40: FARM. 46 = 5 BUC.; FARM. 43 = 10 BUC.; FARM. 79 = 10 BUC.;

Număr anunț
DA27173756
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33141119-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.333,75 RON
Valoare atribuită
5.333,75 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.333,75 RON

din 5.333,75 RON estimat