Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar ROB 25 BUC 3 19.05 COT 25-3/4 FI BUC 1 5.46 COT 25/90 BUC 1 0.67 DOP 250 BUC 1 49.58 TV 250/2 BUC 1 80.67 PISTOL SPUMA BUC 1 36.97 SPUMA MONAJ BUC 3 26.89 SPUMA MONTAJ BUC 2 26.89

Număr anunț
DA27177031
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,95 RON
Valoare atribuită
364,95 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,95 RON

din 364,95 RON estimat