Atribuită Cumpărare directă

Administrația Domeniului Public Sector 1, în calitate de autoritate contractantă dorește să achiziționeze produse conform ofertei dumneavoastră.

Număr anunț
DA27178459
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 1 (CUI 4602068)
Furnizor / câștigător
ABSOLUTE LANDSCAPING S.R.L. (CUI 41368515)
Cod CPV
03110000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.855 RON
Valoare atribuită
20.855 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.855 RON

din 20.855 RON estimat