Atribuită Cumpărare directă

Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: AUTOBUZ RENAULT Serie sasiu ; VF6PN04E1PR101970 Locuri=57; Valabilitate 6 luni: 04.01.2021-03.07.2021 CITY INSURANCE

Număr anunț
DA27183088
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.153,28 RON
Valoare atribuită
3.153,28 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.153,28 RON

din 3.153,28 RON estimat