Atribuită
Cumpărare directă
Sistem Informatic Integrat "eXpert bugetar" - compus din urmatoarele module: - Modul Buget si ALOP - Modul Contabilitate Financiara - Modul Contabilitate de Gestiune - Modul Contabilizare Venituri (Impozite si Taxe Locale si alte venituri) - Modul Contabilizare Salarizaii - Modul Situatii Financiare lunare, trimestriale si anuale cu export automat în programele Directiei Generale a Finantelor Publice. - Monitorizarea cheltuielilor de personal. Înainte de acceptarea ofertei în catalogul electronic SEAP, vă solicităm ca la data de 28.12.2020, ora 09.00, să vă prezentați la sediul achizitorului, respectiv loc. Galați, str. Traian, nr. 254, jud. Galați, pentru a face o demonstrație practică a modalității de funcționare a Sistemului Informatic Financiar-Contabil Integrat „Expert Bugetar” prin care să se demonstreze corespondența cu cerințele minime cerute în caietul de sarcini anexat.
- Număr anunț
- DA27175067
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
- Cod CPV
- 48440000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.