Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta pentru autoturism marca Logan , nr. de inregistrare: GL-16-PTV, cu intrare in vigoare la data de 09.01.2021, serie sasiu: UU14SDCJ453851281, categorie vehicul - A

Număr anunț
DA27161882
Autoritate contractantă
UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,68 RON
Valoare atribuită
114,68 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,68 RON

din 114,68 RON estimat