Atribuită Cumpărare directă

Drapel ROMANIA-exterior-90x135fl 8buc Fanion Romania 24/16 cm 4buc Suport din lemn pentru un fanion 4buc Drapel ROMANIA-exterior-40x60fl 50buc SUPORT METALIC SIMPLU+COLIER 20buc

Număr anunț
DA27182493
Autoritate contractantă
Orasul Berbesti (Consiliul Local Berbesti) (CUI 2541355)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.522,80 RON
Valoare atribuită
2.522,80 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.522,80 RON

din 2.522,80 RON estimat