Atribuită Cumpărare directă

Boltul tijei cilindrului T-63 m/d MTZ- 1 buc, Boltul de bara a s/s MTZ- 1 buc, Piulita axului s/s MTZ- 1 buc, Stift cu inel a s/s MTZ-921- 2 buc, Far halogen MTZ tip nou (CORP METALIC)- 2 buc.

Număr anunț
DA27188917
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILITA (CUI 4350700)
Furnizor / câștigător
MASTER LUX SRL (CUI 18563694)
Cod CPV
16810000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,39 RON
Valoare atribuită
208,39 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,39 RON

din 208,39 RON estimat