Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare documentații tehnice: Expertiză tehnică, audit energetic, DALI, pentru obiectivul de investiții ”Creșterea eficienței energetice în 2 clădiri publice cu destinație de unități de învățământ din Municipiul Petroșani”

Număr anunț
DA27183557
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
PRIMAVERA DESIGN SRL (CUI 24436083)
Cod CPV
79930000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.000 RON
Valoare atribuită
95.000 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.000 RON

din 95.000 RON estimat