Atribuită Cumpărare directă

-carburator 545 RX = 1x320 -cap trimmy T45M12X = 3x190 -casca protectie = 1x120 -fir nailon 3,0mmx169m = 1x160

Număr anunț
DA27162778
Autoritate contractantă
Comuna Ulmu (CUI 3796861)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983,20 RON
Valoare atribuită
983,20 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

983,20 RON

din 983,20 RON estimat