Atribuită
Cumpărare directă
Ofertă de pachet care cuprinde RCF ART 310 A MK III Difuzor activ Fullrange Woofer de 10 "RCF cu 2" VC Driver de compresie RCF de 1 "cu 1.4" VC Bi-amping digital cu DSP, 800 W / PRG 400 W / RMS Vârf SPL: 127 dB Gama de frecvență: 50 Hz - 20 KHz Dispersie: 90 ° x 70 ° Maner în U disponibil Poate fi folosit ca monitor de podea Dimensiuni (H x W x D): 337 x 537 x 315 mm Greutate: 12,6 kg Copertă potrivită opțională: Articol Nr. 250489 Stand pentru difuzoare Roadworx 2 Suport difuzor din trepied din aluminiu Cu presiunea aerului OD38-OD35 Înălțime: 1300 - 2000 mm Cu blocare Spring Pluger
- Număr anunț
- DA27173147
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32342412-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.342,82 RON
- Valoare atribuită
- 42.342,82 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.