Atribuită
Cumpărare directă
006R01701 XEROX TONER 006R01701,BLACK,26K,ALTALINK C8045,C8035,C8055,ORIGINAL 3.00 BUC 392.00 006R01517 XEROX TONER 006R01517,BK,26K,WC 7525,7530,7535,7545,7556 ORIGINAL 2.00 BUC 375.00 006R01182 XEROX TONER 006R01182,BK,30K,WC Pro 123,128,133 ORIGINAL 2.00 BUC 250.00 008R13061 XEROX WASTE TONER BOTTLE 008R13061,44K,WC7525,7530,7535,7545 ORIGINAL 7.00 BUC 81.00 50F0ZA0 LEXMARK DRUM 500ZA,BK,60K,MS/MX 310,MS/MX 410,MS/MX 510,MS610,MX511,MX611 ORIGINAL 2.00 BUC 165.00
- Număr anunț
- DA27169326
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.323 RON
- Valoare atribuită
- 3.323 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.