Atribuită
Cumpărare directă
sigurare Facultativa Casco Auto (CASCO) pentru: Autocamion IVECO Chassis 332,00kW 2D2S (2013.12 - 2020.12) AD 450 Trakker Euro 6 12882ccm - 450KM26t 13- (2013 - 2020), An fabricatie: 2020, Cilindree [ccm]: 12882, Putere [kW]: 332, 2 locuri, Masa totală maximă autorizată (kg): 33000, Diesel Asigurator: Omniasig VIG Valabilitate: 12 luni
- Număr anunț
- DA27183849
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNI (CUI 3748503)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.020 RON
- Valoare atribuită
- 10.020 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.