Atribuită Cumpărare directă

LAVABIL SUPERWEISS ARG INT 15L-6 BUC,TENC.MOZAIC EVRIKA 25KG BROWNIE-6 BUC,AMORSA ACRILICA 10L-2 BUC,CT 126 20KG-18 SACI,GLF 48 20KG[PRIMUS]-10 SACI,VINAROM GRUND PAS 25KG-1 BUC,AMORSA CT 17 10L-3 BUC,PLASA FIBRA 145G PORTOCALIE+ALBA-200 MP

Număr anunț
DA27183893
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NEAGRA SARULUI (CUI 16037847)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.881,68 RON
Valoare atribuită
3.881,68 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.881,68 RON

din 3.881,68 RON estimat