Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de audit financiar al proiectului ,,Creşterea mobilităţii urbane prin modernizarea şi eficientizarea transportului public, reabilitare căi de rulare transport public, inclusiv piste biciclişti si realizare sistem inteligent de trafic management’’cod SMIS 128542.Va solicitam o reducere de pret pentru serviciile ofertate . Atasez caietul de sarcini. Acceptarea de catre dvs. presupune acceptarea conditiilor din caietul de sarcini si ducerea la indeplinire a conditiilor solicitate. Propunerea tehnica va fi elaborata astfel încât să se asigure posibilitatea verificarii corespondentei cu specificațiile tehnice prevăzute în caietul de sarcini si va fi transmisa autoritatii contractante pe email : achizitiidirectedts@yahoo.com.Asteptam ca pana in data de 11,01,2021 sa ne transmiteti Propunerea Tehnica si formularele atasate, completate si semnate.
- Număr anunț
- DA27185639
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- AVRAM EXPERT AUDITOR SRL (CUI 20962590)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.600 RON
- Valoare atribuită
- 108.600 RON
- Data publicării
- 29.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.