Atribuită Cumpărare directă

Servicii de comunicatii integrate de tip VPN/38 locatii/ 01.01.2021 - 30.06.2021

Număr anunț
DA27185868
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64227000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.688,40 RON
Valoare atribuită
22.688,40 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.688,40 RON

din 22.688,40 RON estimat