Atribuită Cumpărare directă

PACHET CABLARE KP-4 -200 m la pret unitar fara tva 0.29 lei/m-total 58 lei J2004-punga cu 100 buc la pret uniutar fara tva 61.70 lei J003-punga cu 100 buc la pret unitar fara tva 15.36 lei can_60x40-40 m cu pret unitar fara tva 8.56 lei = 342.40 lei can_40x25 20 m cu pret unitar fara tva 3.58 lei = 71.60 lei can_25x15 200m cu pret unitar fara tva 1.97 lei=394 lei DIBLURI Dn=6x30mm +HOLSURUBURI 4x35mm 0.33 lei fara tva/buc pentru 1.000 buc = 330 lei, cu livrare de la sediul furnizorului, pana la 31.12.2020

Număr anunț
DA27187454
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
Cod CPV
32520000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.273,06 RON
Valoare atribuită
1.273,06 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.273,06 RON

din 1.273,06 RON estimat