Atribuită Cumpărare directă

1 Cos gunoi cu pedala buc 3 2 Dezinfectant maini Alchosept gel 5l buc 3 3 Hartie igienica jumbo alba buc 120 4 Lavete uscate 6buc/set set 10 5 Manusi menaj 2buc/set set 10 6 Saci menaj 35l rola 50 7 Saci aspirator Karcher NT22 buc 5 8 Sapun lichid 5l buc 5 9 Dispenser hartie jumbo buc 2 10 Aparat odorizant Glade / Airwich buc 5 11 Capac toaleta buc 3 12 Detergent vase 900ml buc 5 13 Role prosop hartie - 2 str, 1000 foi buc 5 14 Coada lemn buc 5 15 Stergator pentru geamuri buc 1 16 Savo antimucegai buc 1 17 Covor dezinfectare 70x50 buc 4

Număr anunț
DA27146989
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR ARGES (CUI 17574512)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.220,51 RON
Valoare atribuită
3.220,51 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.220,51 RON

din 3.220,51 RON estimat