Atribuită Cumpărare directă

Supravegherea certificarii ISO 9001:2015 Auditul de supraveghere anual (la 24 luni de la data certificarii) Pretul supravegherii este de 2.341 lei+TVA.

Număr anunț
DA27114876
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
CERTIND SA (CUI 15502676)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.341 RON
Valoare atribuită
2.341 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.341 RON

din 2.341 RON estimat