Atribuită
Cumpărare directă
Calendar triptic de perete 2021 EGO Calendar de perete cu 12 file Filele sunt printate pe o fata Hartie offset de 90 g/mp Pe fiecare fila sunt printate 3 luni Spira metalica dubla, alba Printare in limba romana cu rosu si albastru Zilele de sambata, duminica si sarbatorile legale sunt colorate cu rosu Numarul saptamanii din an este inscriptionat in dreptul fiecarei saptamani Cu perforatie pentru suspendare situata pe suprafata personalizabila Suprafata personalizabila este din carton alb, lucios Fara cursor Dimensiuni calendar: 330 x 480 mm (fara suprafata pe care se personalizeaza) Se poate personaliza in partea de sus (suprafata disponibila personalizare: 120 x 330 mm), Agenda A5 datata 2021 EGO Basic Agenda datata 2021 Format: A5 Coperta buretata, textura piele Prevazuta cu semn de carte Nr. pagini: 352 + 7 pagini color, lucioase, cu atlas Hartie: offset, 70 g/mp Fiecare zi lucratoare are dedicata o pagina (sambata si duminica sunt printate impreuna pe o singura pagina) Pe fiecare pagina este trecut calendarul lunii in curs sau a lunii urmatoare Pe fiecare pagina sunt trecute orele de la 7 la 22 (in partea stanga) Pe fiecare pagina este trecuta saptamana din an Tiparita in limba romana/franceza/engleza pe hartie alba, cu gri si rosu Filele sunt prinse in fascicule cusute si lipite Personalizare coperta, Masca protectie trei pliuri, 3 straturi, cu elastic, Eva.
- Număr anunț
- DA27133306
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA CONSTANTA (CUI 21245640)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.427,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.427,50 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.