Atribuită
Cumpărare directă
Startone Piano 72 BK 34 clape 3 randuri de platini 7 registrii la mana dreapta 72 basi 5 randuri de platini pe partea basilor 2 registrii la mana stanga greutate aprox. 8.5 kg dimensiuni: 41 x 19 x 43 cm culoare: negru include curele si husa transport cu bretele tip rucsac
- Număr anunț
- DA27119999
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37311200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.049,57 RON
- Valoare atribuită
- 2.049,57 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.