Atribuită
Cumpărare directă
pinion dublu dintat – 1 buc.; rulment cu bile – 1 buc.; inel mare dintat interior – 1 buc.; stift drept -2 buc.; inel crestat special – 1 buc.; butuc fata roata Kioti – 1 buc.; capac roata fata Kioki – 1 buc.; oring mare etansare cauciuc – 1 buc.; ansamblu simering etansare – 1 buc.; rulment cu bile – 1 buc.; surub – 1 buc.; saiba arc – 1 buc.; prezon centrare – 2 buc.; cap bara cu semiplanetare incluse – 2 buc.; rulment presiune ambreiaj – 1 buc. ansamblu planetar – 1 buc.; disc ambreiaj – 1 buc.; placa ambreiaj – 1 buc.
- Număr anunț
- DA27115484
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- SABIAUTO KIT SRL (CUI 37188338)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.634,46 RON
- Valoare atribuită
- 26.634,46 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.